Lansarea Programului „Vara la Centru” în Chișinău!

🌞 Direcția Generală Educație, Tineret și Sport vă informează că în municipiul Chișinău se lansează Programul „Vara la Centru”! Destinat tinerilor cu vârsta cuprinsă între 14 și 35 de ani, acest program promite să transforme zilele de vară într-o perioadă plină de activități captivante și oportunități de dezvoltare personală.

🗓️ În fiecare zi, de marți până sâmbătă, tinerii își vor da întâlnire la Centrele de Tineret din Chișinău pentru a participa la o varietate de activități.

🎯 Scopul principal al acestei inițiative este de a oferi tinerilor un mediu prietenos și stimulant în care să își poată petrece timpul liber într-un mod constructiv și plăcut.

💡 Participarea la activitățile din cadrul „Vara la Centru” este gratuită. Aceasta reprezintă o oportunitate extraordinară pentru toți tinerii din Chișinău de a se implica în activități care îi vor ajuta să se dezvolte personal și profesional.

🌟 Vă așteptăm cu drag să petreceți o vară de neuitat alături de noi! 🌟